V sredo, 22. 5. 2024, smo med 17.30 in 19.30 organizirali prireditev Čopkovo popoldne, ki je potekala v okviru projekta “ŠPORT in ŠPAS – DRUŽENJE IN GIBANJE VSEH GENERACIJ” . Program je bil zelo raznolik, saj so bile po pozdravnem govoru in kratki uvodni telovadbi organizirane delavnice Centra za krepitev zdravja, prikaz popravila kolesa, poslikava obraza in  razne športne igre. Predstavljene so bile dejavnosti Zdrave in Eko šole. Lokalni pridelovalci so ponudili svoje izdelke, organiziran je bil tudi srečolov. Lačnim in žejnim so bili na voljo palačinke, mafini ter limonada. Zbrana sredstva so bila v celoti namenjena za Veveričkov sklad, iz katerega se sofinancira šolske in obšolske dejavnosti.

Drugi del Čopkovega popoldneva je bil namenjen našim talentom. Na odru so nastopili učenci in učenke s pevskimi, glasbenimi in plesnimi točkami. Pripravili so res zanimive točke, v katere so vključili veliko svoje kreativnosti.

Prireditev smo končali z razglasitvijo najmlajšega in najstarejšega obiskovalca ter najštevilčnejše družine.

Urška Zimic