Šolska vrata se bodo za učence odprla v PONEDELJEK, 2. septembra 2024.

Za učence 1. razreda  matične šole na Orehku se bo prvi šolski dan pričel ob 9. 30, na PŠ Mavčiče pa ob 11. 00.
Za prvošolčke prvi dan ni organiziranega  jutranjega varstva in podaljšanega bivanja oziroma po novem Rapa.

Učenci od 2. do 5. razreda bodo prvi šolski dan imeli pouk od 8. 20 pa do 11. 50 ure.
Za učence od 2. do 5. razreda  bo organizirano varstvo v oddelkih podaljšanega bivanja oziroma Rapa. Starši napišite otroku v beležko, do kdaj bo otrok v šoli in kako bo odšel domov, sam ali v spremstvu določene osebe.

Učenci od 6. do 9. razreda bodo ravno tako začeli ob 8. 20. Prvi dve uri bodo preživeli v družbi svojega razrednika in sorazrednika,  nato pa bo sledil pouk po urniku. Prvi šolski dan bodo zaključili po 5. šolski uri torej ob 12.40.

Urniki oddelkov bodo objavljeni od PETKA, 30. 8., od 12. 00 ure dalje na spletni strani šole.

Učencem od 2. do 9. razreda so zagotovljeni vsi obroki prehrane na katere ste jih prijavili starši preko e-asistenta.

Učenci od 2. do 9. razreda prihajajo in odhajajo iz šole skozi glavni vhod.

Šolski avtobusi bodo ta dan kot tudi ostale šolske dni v letu vozili po objavljenem voznem redu. Ker se z Arrivo ter Mestno občino Kranj še usklajujemo glede šolskih prevozov, bo razpored le teh objavljen na spletni strani šole v petek, 30. 8. 2024, od 12.00 ure dalje.
Za prevoz velja vozovnica iz preteklega šolskega leta. V primeru, da jo učenec nima, jo naroči prvi dan pri svojem razredniku. Vozovnica bo veljale le za prevoze s šolskimi avtobusi, ne pa tudi z rednimi.

Želimo vam uspešno šolsko leto.

Orehek, 29. 8. 2024
Darja Hudobivnik, pomočnica ravnatelja